20 Димитър Георгиев
24 Преслав Петров
НА ЖИВО
20:30:14 Начало на срещата
4' Дунав открива резултата! Васил Шопов получи чудесно подаване в наказателното поле от Диян Димов и преодоля технично вратаря Галев.
5'
10
Васил Шопов
0 - 1
Корнер
10'
Корнер
12'
Корнер
14'
Засада
16'
16' Добро подаване на Галчев към Тошев, който праща топката във вратата, но е отсъдена засада.
Богомил Дяков
24
22'
28'
Корнер
Корнер
31'
37'
Корнер
Траян Траянов
13
38'
40'
Корнер
41'
Корнер
42'
Корнер
42' Спасяване на вратаря на Септември Галев срещу Бранимир Костадинов, който стреля отблизо с глава. Чудесен шанс за Дунав в края на полувремето.
43'
23
Христофор Хубчев
21:16:23 Край на първо полувреме - 45:00' +1:09'
21:31:48 Начало на второ полувреме. Почивка - 15:25'
52'
7
Бирсент Карагарен
0 - 2
53' Дунав удвоява резултата с перфектна комбинация! Христофор Хубчев получи пас от Будинов отляво и центрира точно към Карагерен, който засече точно топката в мрежата.
54'
Самир Аясс 6 →
Красимир Станоев 31 ←
54'
Корнер
← 7 Иван Вълчанов
→ 20 Ишмаел Байду
56'
57'
Корнер
Засада
61'
13
62'
63' Нарушение на Траян Траянов срещу Будинов за което получава втори жълт и съответно червен картон. Септември остава с човек по-малко на терена.
← 18 Антони Иванов
→ 5 Петър Генчев
65'
66'
Христофор Хубчев 23 →
Петър Патев 4 ←
Корнер
67'
Даниел Георгиев
3
71'
76'
Греда
76' Силен удар на Будинов от фронтална позиция, но топката среща гредата. Голям шанс за Дунав за нов гол!
Засада
77'
79'
4
Петър Патев
Засада
83'
87'
Бранимир Костадинов 77 →
Юлиан Ненов 94 ←
← 3 Даниел Георгиев
→ 14 Янко Сандански
89'
89'
Засада
Мартин Тошев
9
90'
90 +2' Край на мача. Дунав печели с 2:0 гостуването на Септември на стадион "Васил Левски". Точни за русенци бяха Васил Шопов и Бирсент Карагерен, които се разписаха във всяко едно от двете полувремена. След почивката Будинов уцели греда, а Траянов от домакините получи червен картон в 63-ата минута.
22:18:54 Край на срещата - 90:00' +2:06'