28 Веселин Пенев
71 Антон Карачанаков
НА ЖИВО
20:32:46 Начало на срещата
4' Иванов открадна топката в средата на терена и напредна фронтално срещу вратата. Ударът му попадна в ръцете на вратаря Перниш.
Борис Галчев
8
10'
Корнер
12'
18'
Карлос Охене 8 →
Кохей Като 4 ←
18' Карлос Охене напуска с контузия. На негово място влиза Кохей Като.
21' Камбуров получи пас от Борислав Цонев в наказателното поле и стреля по диагонала, но топката минава покрай вратата.
22' Удар от дистанция на Тошев - право в ръцете на Перниш.
31'
Засада
36'
15
Георги Динков
38'
9
Мартин Камбуров
40'
Корнер
42' Камбуров сваля топката в наказателното поле към Еуженио, който стреля в тялото на вратаря Георгиев.
Корнер
45'
45 +3'
20
Матеус Леони
0 - 1
45 +4' Гол! Берое открива резултата! Желев намери Камбуров на десния фланг, нападателят подаде към Еуженио, който шутира, Елтон спаси на голлинията, но Леони прати топката в мрежата.
21:20:58 Край на първо полувреме - 45:00' +3:12'
21:37:23 Начало на второ полувреме. Почивка - 16:25'
Антони Иванов
18
48'
49' Райнов намери Фиртулеску , който предизвика спасяване от страна на Георгиев.
50' Удар на Галчев от дистанция, но Перниш спасява.
Засада
53'
54' Центриране на Дяков към Тошев, който изпревари Динков и стреля с глава, но встрани от вратата.
57' Невероятен шанс за Септември! Галчев изведе Романов по крилото, той напредна в наказателното поле и вместо да подаде на намиращия се на голлинията Тошев реши да стреля. Ударът му мина покрай вратата.
59'
77
Педро Еуженио
60'
Драгош Фиртулеску 11 →
Антон Карачанаков 71 ←
64'
Засада
68' Треньорът на Септември Христо Арангелов е отстранен от скамейката за оспорване на решение на главния съдия Станислав Тодоров.
70'
Корнер
Александър Бранеков
6
77'
79'
9
пропусната дузпа
79' Вратарят на Септември Георгиев спасява дузпата изпълнена от Камбуров. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Бранеков срещу Камбуров.
← 19 Крис Гади
→ 32 Васил Калоянов
82'
83'
Борислав Цонев 10 →
Камен Хаджиев 26 ←
← 18 Антони Иванов
→ 3 Даниел Георгиев
85'
90 +2' Резервата Калоянов не успя да намери вратата след като попадна в отлична позиция срещу стража на гостите.
22:25:32 Край на срещата - 90:00' +3:09'