11 Педро Жуниор
92 Джоди Лукоки
НА ЖИВО
20:00:37 Начало на срещата
4' Лудогорец повежда в резултата. Натанаел намери Марселиньо в наказателното поле, бразилецът върна към непокрития Кешеру, който с техничен удар от 7 метра прати топката в долния ляв ъгъл на вратата, пазена от Стергиакис.
5'
28
Клаудиу-Андрей Кешеру
0 - 1
Стефан Велков
13
19'
20' Гостите удвояват преднината си. Реферът Георги Давидов отсъди дузпа за нарушение на Стефан Велков срещу Кешеру в наказателното поле. Румънецът застана зад топката и реализира наказателния удар.
20'
28
0 - 2
дузпа
Емил Мартинов
27
22'
23' Ивайло Димитров нанесе първия точен удар във вратата на Лудогорец. Нападателят стреля силно по диагонала отляво, топката мина през краката на стража Броун, който все пак успя да я хване на голлинията.
39' Лукас Саша изведе Марселиньо зад отбраната на домакините. Плеймейкърът на Лудогорец нахлу в наказателното поле и пусна пас към непокрития Кешеру, но в последния момент Велков пресече подаването и предотврати трето попадение за гостите.
40'
10
Густаво Кампаняро
Засада
43'
45'
Корнер
20:47:25 Край на първо полувреме - 45:00' +1:48'
21:02:20 Начало на второ полувреме. Почивка - 14:55'
46'
Вандерсон Фариас 88 →
Джоди Лукоки 92 ←
48' Мисиджан центрира отляво успоредно на голлинията, Омар Абуд не успя да изчисти топката, която попадна в резервата Лукоки, но ударът му мина над вратата.
49' Кампаняро намери Мисиджан пред наказателното поле. Нападателят овладя с гърди, стреля силно, топката се отклони в горната греда и влетя в мрежата за 0:3.
50'
93
Върджил Мисиджан
0 - 3
Корнер
55'
62'
Корнер
63'
Корнер
← 23 Владислав Узунов
→ 11 Емануел Мба
65'
67'
Засада
71'
Клаудиу-Андрей Кешеру 28 →
Педро Жуниор 11 ←
Корнер
71'
75' Кишада бележи за Лудогорец след груба грешка в отбраната на домакините. Нападателят пресече неразчетено подаване на Емил Мартинов към Стергиакис, преодоля стража и прати топката в опразнената врата.
← 33 Галин Иванов
→ 19 Калоян Кръстев
75'
75'
11
Педро Жуниор
0 - 4
77'
Върджил Мисиджан 93 →
Александър Василев 19 ←
← 5 Юлис Обаме-Ндонг
→ 8 Славчо Шоколаров
84'
Андреа Христов
55
84'
90' Пробив на Александър Василев отляво завърши с подаване в наказателното поле към Кишада, който стреля над вратата от 11 метра.
21:49:37 Край на срещата - 90:00' +2:17'