Самб Бадара
89
1 - 0
19'
20' Димо Атанасов центрира перфектно отляво, Бадара се извиси на границата на малкото наказателно поле и с глава вкара - 1:0 за Етър
22'
4
Кохей Като
27'
Греда
28' При едно центриране пред вратата на Етър, Христо Иванов изби топката, тя попадна на левия крак на Мартин Райнов, който с бомбен удар нацели дясната греда
37'
Корнер
39'
71
Антон Карачанаков
1 - 1
39' Карачанаков изравни резултата. При атака на Берое топката бе отбита от отбраната на Етър и попадна в Карачаков, който от десетина метра намери долния ляв ъгъл зад Христо Иванов.
Христо Иванов
1
39'
Корнер
41'
Засада
41'
42' Повторенията на гола на Берое показаха, че Кохей Като е в засада и подскочи за да мине топката под него. Домакините претендираха за засада, защото той влияе на играта и пречи на вратаря Христо Иванов. За протестите си Иванов получи жълт картон.
Засада
43'
18:03:47 Край на първо полувреме - 45:00' +1:09'
← 15 Иван Вълчанов
→ 8 Румен Руменов
18:19:36 Начало на второ полувреме. Почивка - 15:49'
51'
7
Мартин Райнов
53'
Корнер
54' Страхотна възможност за Берое. Христо Иванов спаси удар на Павел Виданов, а добавката на Матеус Леони бе спряна от тялото на Виданов.
Георги Сърмов
5
54'
Засада
61'
Йордан Апостолов
88
61'
Корнер
65'
67'
5
Павел Виданов
70' Руменов изведе перфектно Иван Стоянов, той стреля, но Душан Перниш спаси блестящо избивайки в корнер
← 5 Георги Сърмов
→ 17 Чавдар Ивайлов
71'
Корнер
72'
72'
Антон Карачанаков 71 →
Драгош Фиртулеску 11 ←
75' Удар на Бадара премина на сантиметри от дясната греда зад Перниш
Димо Атанасов
30
75'
78'
Корнер
84'
15
Георги Динков
Корнер
85'
Чавдар Ивайлов
17
85'
86'
9
Мартин Камбуров
1 - 2
дузпа
87' Мартин Камбуров вкара за Берое от дузпа. До нея се стигна след като Чавдар Ивайлов събори нахлуващия в наказателното поле Педро Еуженио.