93
4'
7'
Корнер
8' Опасен удар на Симеон Райков докосна мрежата зад Чворович, но от външната й страна
10' Ндонгала имаше добра възможност отблизо, но стреля слабо в ръцете на Пиргов
13' Густаво Афонсо откри резултата. Той получи топката от Тодор Неделев, преодоля Пиргов и отблизо се разписа. Преди да влезе топката мина през краката на Пламен Николов, който направи отчаян шпагат в опита си да предотврати гола,
93
1 - 0
13'
18'
Корнер
19' Чворович спаси удар почти от упор на Пауло Серджо, секунди по-късно Йордан Минев отби с глава от голлинията
19' Силен шут на Бризола от 20 метра беше спасен от Пиргов
21' Неделев пробва удар от фаул, топката тупна коварно пред Пиргов и за миг той я изпусна, но след това спокойно овладя.
25' Опасен шут на Неделев от въздуха премина вдясно от вратата на Пиргов
25' Неделев изведе перфектно Балтанов, Илко Пиргов обаче спаси шута на капитана на Ботев. След това добавката с глава на Густаво Афонсо бе слаба и вратарят на Локомотив лесно спаси.
36'
71
Пламен Крумов
18:16:11 Край на първо полувреме - 45:00' +1:08'
18:30:59 Начало на второ полувреме. Почивка - 14:48'
Корнер
50'
50'
44
Ивайло Марков
51' Ботев получи дузпа след като при корнер Ради Терзиев надскочи Ивайло Марков, който игра с ръка и получи жълт картон
дузпа
Тодор Неделев
8
2 - 0
51'
52' Неделев прати от бялата точка топката в десния долен ъгъл на Илко Пиргов
55'
Веселин Марчев 10 →
Димо Бакалов 7 ←
← 93 Густаво Зауербег
→ 20 Стивън Петков
61'
Корнер
62'
Корнер
63'
68'
Корнер
68'
Кхалед Аяри 11 →
Дино Мартинович 77 ←
Засада
70'
70'
17
Ванчо Траянов
Засада
71'
72' Великолепна комбинация между Неделев, Балтанов и Петков завърши с шут на последния, който рикушира в защитник на Локомотив и излезе в корнер
Корнер
73'
74'
Пауло Телес 20 →
Димитър Велковски 19 ←
77' Ванчо Траянов фаулира преодолелия го Цветомир Панов, за което получи втори жълт картон и бе изгонен
77'
17
79' Ндонгала отбеляза трети гол с шут извън наказателното поле и неумела намеса на Илко Пиргов - 3:0 за Ботев