Корнер
7'
Корнер
7'
8' Гол! Яблонски дава аванс на домакините с глава, след като засече центриране на Гомес от корнер.
Давид Яблонски
28
1 - 0
10'
12' Гол! Тиаго изравнява резултата. Халфът на "червените" засече избитата от Горанов топка и с мощен шут от въздуха извън наказателното поле реализира в долния десен ъгъл.
13'
20
Тиаго Родригез
1 - 1
15' Гол! Тиаго бележи отново за гостите с добре насочен и плътен удар от 30 метра в десния ъгъл на вратата, пазена от Митрев.
16'
20
1 - 2
Антонио Вутов
8
23'
23'
15
Кристиян Малинов
Васил Панайотов
71
27'
31'
Засада
36' Цветкович пробва да изненада стража Черниаускас с удар от дистанция, но топката излезе в аут.
Холмар Ейолфсон
5
36'
37' Неразчетено подаване на Яблонски принуди Митрев да излезе напред и да избие топката, която рикошира в Тиаго и напусна очертанията на терена.
Корнер
45'
16:45:37 Край на първо полувреме - 45:00' +0:01'
← 8 Антонио Вутов
→ 26 Йерсон Кабрал
17:00:44 Начало на второ полувреме. Почивка - 15:07'
50'
Засада
55'
3
Антон Недялков
59'
Станислав Манолев 11 →
Кирил Десподов 19 ←
61' Гол! Прохазка бележи за Левски. Цветкович центрира отдясно в наказателното поле, Прохазка изпревари Дюлгеров и с удар отблизо преодоля Черниаускас.
Роман Прохазка
15
2 - 2
62'
68' Десподов бе оставен непокрит и стреля с глава в близкия ъгъл след центриране на Дюлгеров отдясно, но Митрев спаси.
68'
9
Луис Монте
70'
Тиаго Родригез 20 →
Раул Лое 16 ←
← 9 Сергиу-Флорин Буш
→ 10 Жуниор Мапуку
70'
Иван Горанов
4
74'
75'
Засада
Засада
80'
80'
Кристиян Малинов 15 →
Милчо Ангелов 29 ←
81'
Корнер
Засада
84'
86' Панайотов пробва да реализира с удар от разстояние, но стражът на гостите улови топката.
87'
5
Николай Бодуров
90 +1' Изстрел на Гомес от пряк свободен удар преминава покрай лявата греда на вратата, пазена от Черниаускас.