15:01:02 Начало на срещата
4'
7
Бирсент Карагарен
4' Бирсент Карагерен получава първия жълт картон в срещата за грубо влизане в краката на Серджиу Негрут пред наказателното поле.
5' Камбуров се нагърби с изпълнението на прекия свободен удар, но изстрелът му прелетя на метър над вратата.
Корнер
7'
9'
23
Христофор Хубчев
11'
Греда
11' Божидар Васев стреля от движение извън наказателното поле, но топката се отби в дясната греда.
12' Отново Васев се озова на стрелкова позиция и пробва да реализира с удар по диагонала, но Перниш внимаваше и спаси.
Засада
12'
Корнер
15'
19'
Корнер
19' Патев засече с глава центриране на Васев от корнер, но топката мина покрай дясната греда.
25'
Корнер
30' Димов опита да стреля, топката рикошира в Иван Иванов и стигна до Шопов, но ударът му с глава бе слаб и не затрудни стража на домакините.
44'
Корнер
Мартин Камбуров
9
45 +1'
15:47:20 Край на първо полувреме - 45:00' +1:18'
Станислав Антонов 86 →
Александър Конов 33 ←
16:06:22 Начало на второ полувреме. Почивка - 19:02'
46' Принудителна смяна в състава на Дунав. Александър Конов заменя Станислав Антонов, който получи контузия при сблъсък с Мартин Камбуров в края на първото полувреме.
Засада
48'
48' Драгош Фиртулеску центрира от фаул, Камбуров стреля с глава и прати топката във вратата, но попадението бе отменено заради засада.
50' Гол! Леони центрира отляво, Марем и Ларин се разминаха с топката, която стигна до непокрития Камбуров и той отблизо преодоля стража с техничен удар.
9
1 - 0
51'
52'
Корнер
59' Гол! Дунав изравнява резултата. Шопов изведе Карагерен отляво, той стреля, топката рикошира в двете странични греди и попадна в Будинов, който реализира от няколко метра.
60'
9
Мирослав Будинов
1 - 1
Корнер
61'
Корнер
62'
66'
Мирослав Будинов 9 →
Бранимир Костадинов 77 ←
66' Втора принудителна смяна за гостите. Бранимир Костадинов заменя Мирослав Будинов, който получи травма след съприкосновение с Иван Иванов.
← 10 Борислав Цонев
→ 16 Марко Адамович
67'
← 11 Драгош Фиртулеску
→ 71 Антон Карачанаков
69'
Корнер
70'
72'
Корнер
80' Удар не Леони мина на сантиметри покрай лявата греда.
Корнер
82'
Засада
82'
88'
Васил Шопов 10 →
Юлиан Ненов 94 ←
88' Адамович изведе Леони, който нахлу в наказателното поле и стреля, но покрай вратата.