20 Стивън Петков
93 Густаво Зауербег
НА ЖИВО
15:01:19 Начало на срещата
5' Манолев отне топката от Неделев в наказателното поле и стреля, но Чворович спаси.
Корнер
6'
Корнер
9'
11'
Корнер
13'
Засада
Николай Бодуров
5
22'
23' Гол! Тодор Неделев бележи от дузпа, отсъдена за нарушение на Бодуров срещу Виана в наказателното поле.
28'
Корнер
29'
Корнер
36' Тиаго центрира от фаул, Бодуров надскочи Марин и стреля с глава, но в аут.
Корнер
42'
43'
Корнер
44'
Корнер
45' Черниаускас изпусна топката при центриране от корнер, Виана пробва да реализира със задна ножица, но стражът улови.
15:46:21 Край на първо полувреме - 45:00' +0:02'
16:02:52 Начало на второ полувреме. Почивка - 16:31'
Корнер
48'
Корнер
48'
49' Кубемба засече с глава центриране на Тиаго от корнер, но топката мина встрани от вратата.
52' Тиаго стреля покрай лявата греда от пряк свободен удар.
55'
29
Даудет Ндонгала
57' Тиаго стреля опасно от дистанция, но топката минава на сантиметри покрай вратата.
← 7 Kевин Меркадо
→ 10 Густаво Кулма
59'
Засада
61'
← 6 Рубен Пинто
→ 29 Милчо Ангелов
65'
Корнер
66'
Корнер
67'
68'
Даудет Ндонгала 29 →
Фелипе Бризола 7 ←
69' Резервата Бризола центрира в наказателното поле, Барт опита да изчисти и за малко не си отбеляза автогол, след като топката прелетя на сантиметри покрай дясната греда.
69'
Корнер
71' Манолев напредна отдясно и пусна успоредно подаване към Кулма, който обаче не успя да засече топката във вратата на Чворович.
← 3 Антон Недялков
→ 19 Кирил Десподов
74'
74'
Засада
79' Гол! ЦСКА-София изравнява резултата след автогол на Лазар Марин. Кулма проби отдясно и опита остро центриране, топката се отби от крака на защитника на гостите и влетя в мрежата.
автогол
Лазар Марин
24
1 - 0
80'
82'
Серкан Юсеин 10 →
Густаво Зауербег 93 ←
82'
Крум Стоянов 25 →
Юлиано Алваро 6 ←
Корнер
83'
86'
93
Густаво Зауербег
88'
7
Фелипе Бризола
89'
Корнер
90 +1' Густаво Зауербег изведе Бризола сам срещу Черниаускас, но вратарят отрази неговия удар.
90 +3' Тиаго получи шанс в наказателното поле, но ударът му от въздуха мина над вратата на Ботев.
Кристиян Малинов
15
90 +3'
90 +4' Изстрел на Неделев от пряк-свободен удар, но топката минава встрани.
16:53:00 Край на срещата - 90:00' +5:08'