НА ЖИВО
15:00:00 Начало на срещата
Греда
1'
1' Мисиджан центрира отляво, топката попадна във Вандерсон, който стреля веднага, но в горната греда.
Корнер
3'
Засада
4'
7' Наско Милев получава първия жълт картон в срещата за грубо нарушение срещу Георги Терзиев.
7'
7
Наско Милев
8'
Засада
Греда
9'
9' Нова греда за домакините. Вандерсон изведе Кешеру сам срещу Стергиакис, нападателят стреля, но стражът успя да докосне топката, която се отби в горната греда.
Корнер
9'
10' Поредна опасност пред вратата на Славия. Мисиджан центрира, Кешеру стреля с глава, но покрай десния страничен стълб.
15' Мисиджан получава жълт картон за симулация в наказателното поле.
Върджил Мисиджан
93
15'
16' Принудителна смяна в състава на Лудогорец. Игор Пластун заема мястото на контузения Лукас Саша.
18' Сисиньо пробва да изненада Стергиакис със силен удар по диагонала отдясно, но не намери целта.
Корнер
22'
24' Гол! Клаудиу Кешеру открива резултата за домакините. Нападателят засече отлично центриране на Сисиньо и с удар от воле преодоля Стергиакис.
Клаудиу-Андрей Кешеру
28
1 - 0
24'
27'
Корнер
28'
Корнер
33' Гол! Славия изравнява резултата. Кампаняро сгреши и позволи на Велев да напредне към наказателното поле и да стреля. Топката се отклони в тялото на Терзиев, заблуди Броун и влетя в мрежата.
33'
77
Стефан Велев
1 - 1
28
2 - 1
35'
35' Гол! Кешеру отново дава аванс на Лудогорец. Кампаняро стреля по диагонала, стражът изби, но румънският нападател на "орлите" бе точен при добавката от няколко метра.
37' Гол! Домакините удвояват преднината си. Кешеру изведе елегантно с пета Анисе, който с глава прехвърли стража отблизо.
Анисе Адрианантенаина
12
3 - 1
37'
Корнер
45'
45 +2' Узунов отправи директен изстрел от пряк свободен удар, но Броун демонстрира добри рефлекси и изби в корнер.
45 +2'
Корнер
15:46:00 Край на първо полувреме - 45:00' +1:00'
← 4 Неусиано Гусмао
→ 18 Светослав Дяков
16:00:00 Начало на второ полувреме. Почивка - 14:00'
46' Втора принудителна смяна в състава на домакините. Светослав Дяков заменя контузения Сисиньо.
Засада
46'
47' Гостите пропускат отлична голова възможност. Ивайло Димитров проби отляво, надбяга Пластун, навлезе в наказателното поле и върна топката към Узунов, който стреля неточно.
Засада
48'
Засада
48'
48' Мисиджан проби отдясно и пусна успореден пас към Кешеру, но Стергиакис пресече подаването и изби. Топката стигна до Кампаняро, който от няколко метра стреля право в стража на Славия.
Корнер
49'
51'
Корнер
Вандерсон Фариас
88
4 - 1
51'
52' Гол! Вандерсон бележи с мощен удар извън наказателното поле.
58'
Корнер
Корнер
62'
64' Кампаняро изведе отдясно Вандерсон, който напредна и шутира, но Стергиакис спаси.
Корнер
66'
Засада
67'
71'
Владислав Узунов 23 →
Тони Иванов 71 ←
73'
71
Тони Иванов
← 93 Върджил Мисиджан
→ 98 Светослав Ковачев
73'
78'
77
81' Ковачев стреля, но ударът му бе слаб и попадна право в ръцете на стража на "белите".