НА ЖИВО
15:02:51 Начало на срещата
2'
Корнер
2' Перниш изби в корнер силен удар на Батрович.
3' И Гргич направи спасяване, след шут отблизо на Матеос Леони.
Засада
9'
10'
Корнер
11' Етър поведе с гол на Георги Сърмов. Димо Атанасов изпълни корнер, топката бе отклонена от Кмабуров, Сърмов я овладя и от близо вкара със силен шут.
12'
5
Георги Сърмов
0 - 1
13'
Засада
16'
89
Самб Бадара
Засада
23'
24' Батрович излезе сам срещу Перниш след прекрасно извеждащо подаване от Мане, но словашкият страж запази самообладание и не позволи да бъде прехвърлен.
25'
Засада
29' Иван Бандаловски изравни резултата с главал след перфектно изпълнен фаул от Антон Карачанаков.
Иван Бандаловски
11
1 - 1
29'
32' Пламен Гълъбовблокира шут на Камбуров, след това Охене направи с ножичен удар добавка, но в аут.
35'
21
Венцислав Василев
35' Димо Атанасов отби с глава в корнер шут на Еуженио.
Корнер
35'
Корнер
35'
Корнер
36'
36' Берое изпълни три поредни корнера. При два от тях Гргич направи спасявания. Първо отби удар на Бандаловски с глава, а преи следващия Еуженио пробва да го изненада директно от корнер, но старжът изби в нов ъглов удар.
37' Опасен изстрел на Мартин Райнов мина вляво от вратата на Етър.
Засада
43'
44'
Корнер
45 +1' В последната атака за първата част Берое поведе с 2:1. Мартин Камбуров свали към него една изсипана топка, португалецът овладя, нагласи си я удобно на десния крак и от границата на наказателното поле, с много хубав пут отбеляза.
Педро Еуженио
77
2 - 1
45 +1'
15:49:41 Край на първо полувреме - 45:00' +1:50'
16:06:32 Начало на второ полувреме. Почивка - 16:51'
48' След като не намеси убедително при центриране на Карачанаков, Гргич изпусна топката, Камуров я насочи с глава, но този път вратарят на Етър се спари по-добре и отби удара му.