99 Станислав Иванов
20 Филипе Нашименто
НА ЖИВО
20:00:00 Начало на срещата
2' Ривалдиньо стреля неточно, но топката отиде в Панайотов, който също стреля, но отново неточно и топката отиде във външната страна на мрежата.
Засада
4'
13'
Корнер
13'
Корнер
Засада
19'
23'
Корнер
24' Горанов центрира отляво, Яблонски свали назад към Прохазка, който стреля от воле, но в аут.
24'
Корнер
26'
Корнер
Засада
34'
36'
Корнер
36' Иван Горанов центрира отляво, Прохазка отигра с глава, но Наумов изби блестящо в корнер.
37' Васил Панайотов стреля силно, Наумов спаси, последва добавка на Вутов, но вратарят на Верея пак спаси, като този път и улови.
43' Горанов подаде на Ривалдоньо, той стреля, но Наумов изби в корнер.
43'
Корнер
45'
Засада
45 +1' Въпреки че бе обявена една минута продължение, реферът Георги Димитров свири края на първата част веднага след като първите 45 минути изтекоха.
20:45:04 Край на първо полувреме - 45:00' +0:04'
21:02:37 Начало на второ полувреме. Почивка - 17:33'
Засада
53'
53' Ново центриране на Горанов, Вутов скочи най-високо и бо с глава, но Наумов спаси.
← 33 Денислав Станчев
→ 77 Милен Танев
55'
60'
7
Пауло Мело
0 - 1
60' Левски откри резултата в 60-ата минута. Вутов подаде на Паулиньо, той навлезе в наказателно поле премина край Здравко Илиев и със силен шут отбеляза.
69'
Корнер
69' Наумов изби в корнер тежък удар на Жорди Гомес.
71' Паулиньо вкара втория си гол в мача след като стреля при отби от отбраната на Верея топка.
72'
Антонио Вутов 8 →
Габриел Обертан 32 ←
← 11 Илиян Йорданов
→ 15 Костадин Слаев
72'
72'
7
Пауло Мело
0 - 2
81'
Корнер
82'
Ривалдо Моска 10 →
Станислав Костов 29 ←
← 5 Илия Мунин
→ 4 Пламен Тенев
86'
86' Обертан имаше шанс да вкара с диагонален удар с левия крак, но би вляво от вратата.
90 +1'
Роман Прохазка 15 →
Илия Юруков 77 ←
Греда
90 +2'
90 +2' Слаев удар греда за Верея при удар с глава в последната минута.
21:49:57 Край на срещата - 90:00' +2:20'