24 Преслав Петров
22 Христо Лемперов
НА ЖИВО
18:30:00 Начало на срещата
1' Двата отбора излязоха на терена с фланелки "Червен картон за футболното хулиганство". Бившият футболист на Витоша Николай Христозов, който прекрати кариерата си като футболист, бе награден от домакините за приноса си на терена. Христозов се присъединява към щаба на Росен Кирилов.
1'
Засада
Корнер
2'
2' Първа възможност за гол. Стефан Христов стреля, но Антонов спасява.
4' Дунав открива резултата. Ахмед Ахмедов вкара първия гол за новия сезон. Светослав Ковачев напредна хубаво и стреля по земята, вратарят не се намеси добре и намиращият се наблизо Ахмедов прати в мрежата, отбитата от вратаря топка.
4'
9
Ахмед Ахмедов
0 - 1
Корнер
5'
7'
Засада
Корнер
11'
12' Удар на Рениа от дистанция - над вратата.
15' Чудесен нов шанс за гостите! Светослав Ковачев излъга двама съперници и пробва да стреля, топката рикошира и попадна в играч на "драконите", който стреля опасно към вратата, топката буквално се разходи по голлинията, но така и не я премина, след което бе изчистена.
17' Хубав рейд на Христов отдясно, който подаде към Милев, но той прати топката покрай вратата.
Корнер
19'
ПЕТКО ЦАНКОВ
18
21'
23'
Корнер
28' Светослав Ковачев се откъсна фронтално срещу вратата, но Цанков направи шпагат и топката мина над рамката.
28'
Корнер
34'
Корнер
36' Наско Милев се опита да обърне топката към вратата след центриране от свободен удар. Топката минава встрани от вратата.
Корнер
38'
39' Купенов стреля с глава след центриране от корнер, но право в тялото на капитана на гостите Мартин Ковачев.
40'
Корнер
45'
Корнер
19:17:00 Край на първо полувреме - 45:00' +2:00'
19:30:00 Начало на второ полувреме. Почивка - 13:00'
47'
Корнер
49' Амзин стреля с глава далеч от целта, след като бе намерен с центриране отдясно.
55' Центриране на Цанков от свободен удар и Милев стреля с глава, но не затруднява Антонов.
60'
Бранимир Костадинов 77 →
Александър Александров 7 ←
61' Дузпа в полза на Витоша. Грешка в средата на терена даде възможност за подаване към Милев, който бе съборен от Антонов.
Наско Милев
96
1 - 1
63'
Стефан Христов
99
2 - 1
64'
64' Стефан Христов се разписва с плътен удар от наказателното поле, след като Георги Амзин подаде майсторски по земя към своя съотборник. Начало на хубавата комбинация даде Даниел Кутев.
66'
Иван Коконов 8 →
Глаусио Силва 94 ←
← 17 Михаил Петров
→ 7 Кристиян Кочилов
67'
Корнер
69'
69'
Засада
← 11 Даниел Кутев
→ 14 Четин Садула
73'
76'
Корнер
78' Слаб шут на Милев отдалеч - Антонов лови без проблеми.
Корнер
79'
80' Мутафчийски засече с глава центриране от корнер, но топката не попада в очертанията на вратата.
82'
Греда
82' Параболичен удар с глава на Ахмед, топката се отби от напречната греда, а след това и вратарят Георгиев изби.
82'
Корнер
82'
Светослав Ковачев 98 →
Даниел Пехливанов 11 ←
85'
Засада
86'
Греда
86' Балджийски шутира силно от дистанция, но топката се отбива за втори път от напречната греда.
Анти Рениа
19
88'
← 99 Стефан Христов
→ 5 Венцислав Бонев
89'
90 +1' Рениа стреля, но топката рикошира и излиза извън очертанията на терена.