24 Преслав Петров
22 Христо Лемперов
НА ЖИВО
20:48:42 Начало на срещата
2' Малинов бе близо до откриване на резултата след удар с глава. Той посрещна центриране отляво на Джеси, но ударът мина вдясно от вратата на Антонов.
Корнер
6'
7' Мауридес засече центриране на Десподов от дясно, но ударът не се получи добре и излезе над вратата.
8' Балджийски опита удар от дистанция, но над вратата.
11' Джеси атакува опасно, преодоля Антонов, но едва-едва достигна топката на аутлиния. Оттам я прехвърли към Тиаго Родригес, който стреля от воле, но на сантиметри от дясната греда.
Корнер
13'
Корнер
16'
Корнер
20'
21' Първи точен удар в мача. При центриране на Тиаго Родригес от корнер, Антонов боксира лошо и слабо като сложи топката на главата на Бодуров, който обаче нанесе слаб удар и Антонов улови.
24'
Корнер
25' Фрапиращ пропуск на Мауридес. Джеси му подаде топката успоредно на голлинията и от няколко метра тоя прати високо в аут.
29' Пинто получи топката от Джеси и нанесе опасен, фалцов удар,топката излезе в аут, но доста близо до вратата.
31'
Корнер
32' Ковачев излезе на изгодна позиция за удар, но стреля слабо в аут.
33' Втори точен удар за ЦСКА-Пинто стреля, Антонов спаси.
36' Станоев отправи първия точен удар за Дунав-Антонов спаси
36' Мауридес нанесе удар с глава след пас отдясно на Джеси, топката премина над вратата.
38' Балджийски за втори път стреля, отново в аут.
Мауридис Жуниор
9
1 - 0
39'
39' ЦСКА поведе с гол на Мауридес. Нападателят засече с глава прецизно центриране на Секулич и прати топката в долния ляв ъгъл на Антонов.
45'
Засада
Корнер
45 +1'
45 +2' ЦСКА поведе с 2:0. Вратарят Антонов излезе да пресече дълъг пас към Джеси, отби топката с глава, но тя се удари в съотборника му Мартин Ковачев и от неговото тяло влезе в мрежата.
автогол
Мартин Ковачев
16
2 - 0
45 +3'
21:36:13 Край на първо полувреме - 45:00' +2:31'
Ахмед Ахмедов 9 →
Иван Коконов 17 ←
21:52:56 Начало на второ полувреме. Почивка - 16:43'
48'
Корнер
Греда
52'
53' ЦСКА на три пъти в рамките на 5 секунди можеше да вкара. Джеси стреля, Антонов спаси, последва добавка на Малинов, който с мощен шут намери дясната греда. След това Пинто подаде на Джеси, който стреля в Антонов.
55' Десподов вкара трети гол за ЦСКА. Крилото финтира Васев и с мощен шут в горния десен ъгъл отбеляза красиво попадение.
Кирил Десподов
19
3 - 0
56'
← 6 Рубен Пинто
→ 16 Жанио Бикел
58'
58'
Мухамаду Ндиайе 27 →
Глаусио Силва 94 ←
64' Кирил Десподов отправи удар с глава, който премина в опасна близост до дясната греда на Дунав.
← 19 Кирил Десподов
→ 10 Евандро Силва
67'
72'
Красимир Станоев 31 →
Даниел Пехливанов 11 ←
72' Антонов спаси чисто положение-Малинов стреля в него от много изгодна позиция.
Засада
73'
Засада
75'
← 8 Едвин Анане-Джеси
→ 7 Жорже Интима
76'
77' Левандро можеше да вкара с диагонален удар, топката излезе в аут.
81' Патев стреля-право в ръцете на Черняускас.