НА ЖИВО
20:00:58 Начало на срещата
Греда
1'
1' Гол! Жорже Интима изведе Джеси очи в очи със стража. Халфът на "червените" прехвърли вратаря, а топката се отби от дясната греда, но при добавката Джеси бе безгрешен и даде аванс на домакините.
Едвин Анане-Джеси
8
1 - 0
1'
8' Васил Панайотов бе оставен непокрит в наказателното поле след пас на Ндонгала, но ударът му от 11 метра мина над вратата.
14' Гол! Гостите изравняват резултата след груба грешка на стража на ЦСКА-София. Чорбаджийски върна топката към Черниаускас, който пробва да я изрита напред, но вместо това я прати в собствената си врата.
14'
30
Витаутас Черниаускас
1 - 1
автогол
19'
Корнер
Засада
19'
Засада
23'
Борис Секулич
27
25'
26' Васил Панайотов пробва да реализира от пряк свободен удар, като насочи топката под напречната греда, но Черниаускас се намеси решаващо и изби в корнер.
26'
Корнер
29' Бодуров изведе Десподов зад гърба на отбраната, но Макенджиев успя да избие неговия изстрел. Последва добавка на Едвин Джеси, но Енчев отклони топката в корнер.
Корнер
29'
33' Ндонгала надбяга Лясков и стреля от малък ъгъл, но стражът на домакините изби в корнер.
33'
Корнер
36' Радослав Василев засече с глава центриране на Дани Кики, но ударът му бе слаб и не затрудни Черниаускас.
39' Гол! Кирил Десподов бележи след прецизно изпълнение от пряк свободен удар.
Кирил Десподов
19
2 - 1
39'
43'
71
Васил Панайотов
20:47:06 Край на първо полувреме - 45:00' +1:08'
21:02:54 Начало на второ полувреме. Почивка - 15:48'
47'
Корнер
47'
Корнер
50'
Засада
54'
Корнер
56'
Засада
56'
Мехди Фенуш 9 →
Мартин Минчев 90 ←
58' Гол! Пинто бележи с бомбен удар извън наказателното поле. Халфът на домакините намери топката от ждроб и я прати неспасяемо в горния десен ъгъл на вратата, пазена от Макенджиев.
Рубен Пинто
6
3 - 1
58'
← 7 Жорже Интима
→ 20 Тиаго Родригез
61'
65'
Засада
68' Пробив на Тиаго завърши със силен удар в очертанията на вратата, но Макенджиев внимаваше и успя да спаси.
68'
Дани Кики 99 →
Георги Русев 21 ←
Греда
71'
71' Тиаго отново пробва да реализира с удар от дистанция, но този път топката се отби от десния страничен стълб.