НА ЖИВО
19:58:51 Начало на срещата
Корнер
2'
3' Гол! Яблонски бележи с глава след центриране на Давиде Мариани от корнер.
Давид Яблонски
28
1 - 0
3'
Корнер
14'
17' Домакините пропускат отлична възможност да удвоят преднината си след бърза контраатака. Обертан напредна и изведе Кабрал очи в очи със стража, но халфът се забави и Християн Василев отрази неговия удар.
Корнер
17'
Корнер
18'
20' Василев изби силен удар на Станислав Костов от границата на наказателното поле.
Корнер
20'
20' Яблонски бе близо до втория си гол в мача отново след центриране на Мариани от корнер, но този път стражът Василев отрази удара му с глава отблизо.
Корнер
21'
22'
Засада
Засада
29'
31' Даниел Кутев проби отдясно и отправи силен диагонален изстрел, но Полачек бе заел добра позиция и спаси.
31'
Засада
Корнер
32'
Корнер
34'
35' Иван Вълчанов се озова на стрелкова позиция и пробва да реализира от дистанция, но стреля над вратата.
40' "Сините" пропускат поредна отлична възможност да реализират попадение, този път след заучено положение. Мариани центрира остро по земя от фаул, Белмонт пропусна топката, която стигна до непокрития Обертан, но ударът на французина от точката за дузпа мина на сантиметри покрай левия страничен стълб.
20:44:02 Край на първо полувреме - 45:00' +0:11'
20:58:52 Начало на второ полувреме. Почивка - 14:50'
46' Кабрал отправи коварен удар от разстояние, но стражът се намеси решаващо и изби в корнер.
Корнер
46'
51' Гол! Пробив на Пауло Мело завърши с подаване към нахлуващия на скорост Кабрал, който прати топката в мрежата с премерен удар от границата на наказателното поле.
Йерсон Кабрал
26
2 - 0
52'
54'
Корнер
Корнер
56'
Корнер
59'
пропусната дузпа
Пауло Мело
7
63'
63' Християн Василев спаси дузпа на Пауло Мело. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Радко Мутафчийски срещу бразилеца.
63'
Корнер
Станислав Костов
29
3 - 0
65'
65' Гол! Давиде Мариани бе изведен зад отбраната на Витоша и подаде към Станислав Костов, който бе останал сам срещу стража и го преодоля с прецизен удар по земя отблизо.
Засада
68'
68'
Даниел Кутев 11 →
Георги Амзин 10 ←
← 7 Пауло Мело
→ 20 Филипе Нашименто
69'
69' Кабрал бе оставен непокрит срещу вратаря, но стражът скъси дистанцията и успя да отрази изстреля на холандеца.
Засада
72'
73' Гол! Цветкович пусна пас към непокрития Костов, който реализира второто си попадение в мача от точката за изпълнение на дузпа.
29
4 - 0
74'
← 29 Станислав Костов
→ 10 Ривалдо Моска
75'
80'
Иван Вълчанов 66 →
ПЕТКО ЦАНКОВ 18 ←
Засада
82'
← 32 Габриел Обертан
→ 14 Богдан Вашчук
83'
83'
45
Григор Долапчиев
4 - 1
83' Гол! Долапчиев бележи с глава за Витоша след центриране на Ивайло Лазаров от фаул.